Przygotuj się do egzaminu z Pi-stacją

Uczniowie zapisani na pierwszą turę naszych powtórek uczą się z nami już od 6 listopada otrzymując cotygodniowe maile. To ponad 2,5 tys. osób!!!

Jednak i dla Ciebie nie jest za późno! Postanowiliśmy nasz kurs nieco skompresować i rozpocząć drugą edycję dla wszystkich tych, którzy powtórki do egzaminu ósmoklasisty zaplanowali na drugi semestr.

Przeczytaj poniżej jak będzie wyglądał kurs i wskakuj na pokład.

Jeśli jesteś:

 • uczniem ósmej klasy i nie za bardzo wiesz, jak zabrać się za powtórki, albo masz kłopot z systematycznością i przydałby Ci się ktoś, kto będzie nad tym czuwał,
 • nauczycielem matematyki, który szuka sposobu na uatrakcyjnienie i uporządkowanie powtórek swoich uczniów,
 • rodzicem szukającym dla swojego dziecka pomocy w przygotowaniu do tego egzaminu,

nasz pomysł powinien cię zainteresować.

Zespół Pi-stacji co roku wspiera ósmoklasistów w przygotowaniu do końcowego egzaminu z matematyki. W tym roku przygotowaliśmy jednak coś specjalnego.

Na bazie naszych zasobów stworzyliśmy bezpłatny kurs, który obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane na egzaminie w roku szkolnym 2023/24. Kurs ma formę mailową. Dwa razy w tygodniu przez 12 tygodni zapisani uczniowie otrzymają od nas paczkę materiałów i linków do filmów, z którymi będą mogli rozpocząć regularne powtórki, bez zastanawiania się, czego i kiedy się uczyć. 😉

W każdym mailu znajdziesz

 • Listę najważniejszych umiejętności z każdego tematu.
 • Mini-test, który pozwoli sprawdzić na starcie poziom wiedzy i ustalić, nad którymi tematami trzeba bardziej popracować.
 • Linki do filmów Pi-stacji omawiających dany temat.
 • Ćwiczenia pozwalające utrwalić przerobiony materiał.

Harmonogram

 • Startujemy we wtorek, 30 stycznia.
 • Maile będziesz od nas otrzymywać w każdy wtorek i czwartek, aż do 18 kwietnia.
 • Zapisy do 15 marca (z wysyłką zaległych maili).
Krok_1 Uczeń

Krok 1 Zapisz się na newsletter

Krok_2

Krok 2 Otrzymuj cotygodniowe maile

Krok_3

Krok 3 Ucz się z nami

Krok_4

Krok 4 Osiągnij sukces na egzaminie


Dlaczego warto się zapisać na kurs z Pi-stacją?

 1. Materiał dostosowany do aktualnych wymagań egzaminacyjnych. Przejrzeliśmy dla ciebie nasze zasoby i wybraliśmy tylko te, które będą obowiązywać na egzaminie w roku szkolnym 2023/24. Nie musisz więc przeszukiwać setek filmów i ćwiczeń, aby znaleźć potrzebne tematy.
 2. Gotowy plan powtórek. Nie musisz się zastanawiać, co i kiedy należy powtórzyć. Opisujemy i układamy dokładny harmonogram, więc wiesz, jaki materiał powinien być powtórzony w danym tygodniu, aby zdążyć ze wszystkim przed egzaminem.
 3. Mini-testy sprawdzające. Dzięki nim można ustalić stan wiedzy i skupić się na tym, co wymaga powtórzenia.
 4. Nauka w indywidualnym tempie. Nasz kurs jest dostarczany w formie maili, dwa razy w tygodniu przez 12 tygodni. Każdy uczeń może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie, powtarzać materiał i rozwiązywać ćwiczenia, kiedy tylko ma na to czas.
 5. Nacisk na zadania tekstowe. Na omówienie tej kwestii przeznaczyliśmy aż aż 3 maile! Przeprowadzamy przez to zagadnienie krok po kroku, stopniowo zwiększając poziom trudności.
 6. Zadania przekrojowe. Ostatnie 4 maile poświęcimy zadaniom przekrojowym, czyli takim, które dotyczą wszystkich powtórzonych wcześniej działów. Dzięki temu będzie można wychwycić te tematy, które jeszcze wymagają dopracowania. Potrenujemy też rozwiązywanie zadań, w których trzeba zastosować wiedzę z kilku działów matematyki.
 7. Oszczędność pieniędzy. Nasz kurs jest, jak i pozostałe zasoby Pi-stacji, jest bezpłatny.