Jak co roku zespół Pi-stacji pomaga uczniom klasy ósmej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.
Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku?
Próbny arkusz egzaminacyjny
W środę, 23 kwietnia 2025 r., o godz. 9:00 opublikowaliśmy bezpłatny próbny arkusz egzaminacyjny z matematyki, złożony z całkiem nowych zadań przygotowanych przez nauczycieli z zespołu Pi-stacji. Nasz próbny arkusz jest dostępny dla wszystkich chętnych.
Webinar z rozwiązaniem zadań z próbnego egzaminu
Nasi nauczyciele rozwiążą na żywo wszystkie zadania otwarte z próbnego arkusza egzaminacyjnego, oraz te spośród zadań zamkniętych, które sprawiły uczniom najwięcej trudności. Bezpłatny webinar odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia 24 kwietnia 2025 r., o godz. 18:00 na kanale YouTube.com/@PistacjaMatematyka. Bezpośredni link: https://youtube.com/live/KaJJ5rL4VIs.
Zbiór webinarów powtórkowych i arkusze z ubiegłych lat
Poniżej znajdziesz linki do nagrań bezpłatnych webinarów powtórkowych dla ósmoklasistów z najważniejszych działów matematyki, oraz listę arkuszy egzaminacyjnych z ubiegłych lat.